Ebrar Karakurt Final Maçı Sonrası Yaptığı Göndermeli Paylaşımıyla Taşı Gediğine Koydu!

Zaman zaman durduk yere hedef gösterilen, A Milli Kadın Voleybol Takımımızın yıldızı Ebrar Karakurt geçtiğimiz günlerde bir takipçisinin yersiz yorumuna verdiği cevapla herkesi kudurtmuştu. Final maçının ardından aynı takipçisine göndermeli paylaşım yapan Ebrar Karakurt, sosyal medyayı sallamayı yine başardı! Detaylar ?

A Milli Kadın Voleybol Takımımızın kıymetlisi, gururumuz Ebrar Karakurt, inanılmaz performansıyla gözümüzü ayıramadığımız isimlerden biri.

Ayrıca hem özel hayatı, hem de aldığı tüm yersiz ve haksız eleştirilere karşılık olarak verdiği kudurtan cevaplarıyla gündemden düşmeyen, hakkını aslanlar gibi savunan bir kadın!

Muhtemelen hatırlarsınız, geçtiğimiz günlerde “Savaşa savaşa kazanıyoruz” paylaşımına Abdülhamid Denge adlı bir kullanıcının yaptığı yoruma “Oh be!” dedirten ve tüm çekemeyenleri kudurtan bir cevabı olmuştu Ebrar Karakurt’un…?

Ebrar Karakurt, haklı olarak o yoruma fena takılmış olacak ki, az önce milli voleybol takımımız İtalya’yı 3-2 mağlup ederek finale yükselince yine aynı kişiye göndermeli bir paylaşımda bulundu!

“Boş yapma Abdülhamid” yazan bir pankart tuttuğu fotoğrafı paylaşan Ebrar Karakurt’a resmen yorum yağdı tabii!

1. Gelin, “Bu hayatta Ebrar Karakurt’a bulaşılmaz!” diyen sosyal medya kullanıcılarının yorumlarına beraber bakalım! ?

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Ebrar Karakurt’un göndermeli paylaşımını destekleyenler olduğu kadar, konuyu 2. Abdülhamit’e hakaret olarak yorumlayanlar da oldu.

Konuyu bu açıdan, farklı yerlere çekenlere ve Ebrar Karakurt’a hakaret edenlere en güzel cevap yine kendisinden geldi ?

Her şey bir kenara, hepinize kocaman tebrikler kızlar! Şahanesiniz, bir tanesiniz! Başka söze aslında hiç gerek yok! Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x